19 خرداد 1401 در وبلاگ

سامسونگ از مدل جدید گلکسی واچ 4 موسوم به Black Yak Editionرونمایی کرد

Galaxy Watch 4 Black Yak Edition
Galaxy Watch 4 Black Yak Edition

سامسونگ گلکسی واچ 4 در ماه آگوست سال گذشته معرفی شد. این اسمارت‌واچ در چند مدل رنگی مختلف روانه بازار می‌شود؛ اما نسخه‌های ویژه‌ای از آن با اسامی Thom Browne Edition، Bespoke Edition، Maison Kitsune Edition، PXG Golf Editionو Wooyoungmi Edition در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. سامسونگ اخیرا از مدل جدید این اسمارت‌واچ موسوم به Galaxy Watch 4 Black Yak Edition رونمایی کرد.

سامسونگ برای توسعه این مدل با برند تولیدکننده لباس‌های مخصوص فضاهای غیرمسقف موسوم به بلک یاک (Black Yak) همکاری نموده است. این مشارکت به تولید نسخه محدود گلکسی واچ 4 منجر شده است. این ساعت هوشمند، کوهنوردان را هدف قرار داده و از کمپین‌های دوستدار محیط زیست برند بلک یاک پشتیبانی می‌کند.

سامسونگ گلکسی واچ 4 نسخه Black Yak در 2 سایز 40 و 44 میلی‌متری روانه بازار می‌شود. این مدل مجهز به واچ فیس ویژه‌ای بوده که در زمان صرف ناهار (ساعت 12 الی 13) رنگ آن از قرمز به سبز تغییر می‌کند. هنگامی‌که محصولات یکبار مصرف استفاده می‌شوند؛ موضوع نظافت اقلام دور ریختنی به کاربران یادآوری می‌شود.

این موضوع به کمپین Green Yak برند بلک یاک مربوط می‌شود. این برنامه شامل کمپین PlustIC (ترکیبی از واژه‌های Plus و Plastic) جهت بازیافت بطری‌های پلاستیکی و کمپین کوهستان پاک (Clean Mountain) جهت ترویج پلاگینگ (جمع‌آوری زباله حین دویدن) است.
علاوه بر این Galaxy Watch 4 Black Yak Edition مجهز به حالات کوهنوردی و پیاده‌روی است. همچنین کاربران قادر به ردیابی مسیر خود با GPS و دریافت اطلاعات مربوط به ارتفاع خواهند بود. ورژن 40 میلی‌متری این اسمارت‌واچ با قیمت‌گذاری 279 هزار وون کره (220 دلار/ 210 یورو) روانه بازار می‌شود؛ در حالی‌که مدل 44 میلی‌متری با برچسب قیمتی 309 هزار وون (245 دلار/ 230 یورو) در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.
بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.