در محیط پویا و رو به تغییر پر ریسک و پر رقابت امروز، با راهکارها و ابزارهای گذشته نمی توان نسبت به رضایتمندی مشتری امیدوار بود. در چنین شرایطی سازمانی موفق است که بتواند با ارائه خلاقیت و نوآوری مشتریان خود را راضی نگه دارد .
شرکت همراه سرویس خاورمیانه از زمان تاسیس (1390) ، همواره بر این باور استوار بوده است که رضایت مشتریان از کیفیت خدمات پس از فروش نقش استراتژیک بسیار مهمی را در موفقیت ایفا می کند.

از آنجا که این شرکت در زمینه ارائه خدمات به محصولاتی با فن آوری های روز دنیا تمرکز دارد ، لذا همواره تلاش شده است تا تعاریف متفاوت تر و جدیدتری را نسبت به خدمات سنتی ارائه نماید . در این بین همیشه فاکتور زمان ، دسترسی به شبکه گسترده خدمات ، نوع برخورد پرسنل با مشتریان و ارتقاء سطح ارائه خدمات ویژه و خاص ، نقش وجه تمایز این شرکت را در بازار ایفا کرده است. و باعث شده تا همراه سرویس خاورمیانه خدماتی سریع و مطمئن را به مشتریان خود ارائه نماید.
همانطور که به عقیده گرونروز، خدمات پس از فروش، اغلب پاسخ به مشکلاتی از سوی مشتریان است که اگر حل نشود باعث نارضایتی خواهد شد و ارائه آن همواره باید مجموعه ای از فعالیتهایی باشد که سعی در بازگرداندن سطح رضایت مشتری به حالت اولیه را دارا باشد لذا شرکت همراه سرویس خاورمیانه نیز پایش دیدگاهها و انتظارات مشتریان خود را با هدف شناسایی مولفه های مشترک سرلوحه ارائه خدمات خود قرار داده است، تا بتواند هرچه بیشتر منابع خود را در راهی که بیشترین رشد کیفی را دارد بکار برده و در نهایت جامعه ای از مشتریان با سطح وفاداری بالا را فرآهم آورد.