تا قبل از سال 1390 خدمات مایکروتل تحت پوشش شرکت مایکروتل فعالیت داشت ، ولی جهت سرویس مطلوب تر و گسترش شبکه خدماتی ، بصورت مستقل ، شرکت همراه سرویس خاورمیانه در سال 1390 با هدف ارائه خدمات پس از فروش در حوزه محصولات الکترونیکی به ویژه گوشیهای تلفن همراه با تعداد 30 نفر پرسنل تاسیس گردید.

از آن پس، با هدف گسترش سطح خدمات و ارائه سرویس استاندارد به مشتریان خود در سراسر کشور، با راه اندازی 10 شعبه در کلان شهرها و افزایش تعداد پرسنل بالغ بر 170 نفر و بهره گیری از شبکه گسترده نمایندگی ، هم اکنون قابلیت ارائه خدمات در 100 شهر مهم کشور را دارد.

ما همواره سعی بر آن داشته ایم تا مسیر تعالی و پیشرفت را با تکیه بر دانش فنی پرسنل و تجهیزات پیشرفته ، با سرعت و با اقتدار هموار نموده و هر روز مطمئن تر از روز قبل ، خدمات شایسته تری را به مشتریان خود ارائه نماییم که حاصل این تلاشها کسب تندیس برترین شرکت خدمات پس از فروش در زمینه تلفن همراه طی 5 سال متوالی از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد.

اکنون با افتتاح یازدهمین شعبه شرکت ، بعنوان بزرگترین شعبه خدمات موبایل در شمال شهر تهران- در کنار 3 شعبه فعال دیگر- درصدد پوشش حداکثری پایتخت و افزایش سرعت در ارائه سرویس و خدمات به مشتریانمان می باشیم.